Kamizelki kelnerskie damskie

Odzież kelnerska ma wyróżniać personel, nadając mu wizerunek profesjonalistów. Musi chronić i być spójna z rangą restauracji. A także, a może przede wszystkim, być wygodnym strojem codziennej pracy kelnerek. Jednym z jej klasycznych elementów są kamizelki kelnerskie.

Kamizelka kelnerska damska to wyraz klasy, profesjonalnej obsługi i perfekcjonizmu w każdym calu. Nie spotkamy tak ubranych kelnerek w podrzędnym bistro, ale w renomowanych restauracjach, wysokiej klasy kawiarniach czy najlepszych hotelach. To element, który świadczy o dużej klasie miejsca.

Stylowa odzież dla kelnerek

W naszej ofercie znajdą Państwo stylową odzież dla kelnerek, w tym wygodne zestawy, koszule czy kamizelki. Wszystkie zostały wykonane z wysokiej jakości tkanin, które nie tylko nadają im perfekcyjny wygląd, ale przede wszystkim są wygodne i łatwe w utrzymaniu w czystości.

Kamizelki kelnerskie w różnych kolorach

Oferujemy kamizelki kelnerskie w różnych kolorach. W ten sposób można uspójnić strój personelu, nadając restauracji klasy i profesjonalizmu. Kamizelki łatwo dopasować do innych elementów stroju, zarówno dla kelnerek, jak i pozostałego personelu - kelnerów, barmanów czy kucharzy.

Strona KUPUJFARTUCHA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij