Klasyczna marynarka damska Cadenza grafitowa

NF700/CH

Klasyczna marynarka damska Cadenza grafitowa

430,00
Wysyłamy w 8 dni
Wybierz kolor:
  • Klasyczna marynarka damska Cadenza czarna
  • Klasyczna marynarka damska Cadenza granatowa
Rozmiar:
  • 6
  • 8
  • 10
  • 12
  • 14
  • 16
  • 18
Wybierz ilość:
Zapytaj o produkt
Dostawa
Czas realizacji
Zwroty/wymiana

Opis produktu

  • PŁEĆ:DAMSKA
  • SKŁAD:54% poliester 44% wełna 2% elastan
Kolekcja Cadenza to połączenie elegancji z komfortem i praktycznością. Klasyczna marynarka posiada gustowny kołnierz, żakardową podszewkę oraz jest zapinana na jeden guziki. Model jest wyposażony w dwie boczne kieszenie (wykończone patką). Dzięki skrupulatnie dobranej mieszance tkanin, marynarka dobrze się układa, jest elastyczna oraz zachowuje swój kształt. Zalecamy prać w temperaturze 40 stopni. Model dostępny w trzech kolorach.

Tabela rozmiarów

Rozmiar681012141618
Obwód biustu8285878995105 
Obwód talii707680848896 
Obwód bioder92929496100102 
Długość całkowita118118119120124126 
Długość rękawa118118119120121122 
(5/5)

Strona KUPUJFARTUCHA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij