Marynarka damska Easycare czarna

NF130/BK

Marynarka damska Easycare czarna

305,00
Wysyłamy w 8 dni
Wybierz kolor:
  • Marynarka damska Easycare granatowa
Rozmiar:
  • 6
  • 8
  • 14
  • 16
  • 18
Wybierz ilość:
Zapytaj o produkt
Dostawa
Czas realizacji
Zwroty/wymiana

Opis produktu

  • PŁEĆ:DAMSKA
  • SKŁAD:100 % poliester
Kolekcja Easycare zapewni Ci wygodę każdego dnia pracy. Marynarka posiada klasyczny kołnierz, elegancką podszewkę oraz taliowany krój. Model jest zapinany na dwa guziki oraz ma dwie boczne kieszenie. Dzięki skrupulatnie dobranej mieszance tkanin, marynarka dobrze się układa, jest elastyczna oraz zachowuje swój kształt. Zalecamy prać w temperaturze 40 stopni. Model dostępny w dwóch kolorach.

Tabela rozmiarów

Rozmiar681012141618
Obwód biustu8285878995105 
Obwód talii707680848896 
Obwód bioder92929496100102 
Długość całkowita118118119120124126 
Długość rękawa118118119120121122 
(5/5)

Strona KUPUJFARTUCHA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij