Męska odzież kelnerska

Odzież kelnerska ma wyróżniać personel, nadając mu wizerunek profesjonalistów. Musi być elegancka, schludna i spójna z wizerunkiem miejsca, jaki reprezentują pracownicy obsługi. Kelnerzy przemieszczają się, często szybko, po całej przestrzeni lokalu, dlatego ich ubiór musi zapewniać pełną swobodę ruchów. Nasza oferta pozwoli na dobranie w całości wygodnego stroju dla kelnera. 

Akcesoria kelnerskie dla mężczyzn- ponadczasowe kamizelki, fartuchy i dodatki

Jednym z klasycznych i ponadczasowych elementów stroju kelnera jest kamizelka. Ten element ubioru to wyraz klasy, profesjonalnej obsługi i perfekcjonizmu w każdym calu.  W połączeniu z koszulą i krawatem typu slim z naszej oferty one stworzą wyjątkowy styl, charakterystyczny dla szykownych restauracji. Do kamizelki można dobrać koszule w najróżniejszych kolorach. W naszym asortymencie posiadamy modele w standardowych barwach czerni i bieli, ale również w odcieniach pastelowych, czerwonych, zielonych, a nawet pomarańczowym. Taką samą różnorodnością kolorystyczną charakteryzują się krawaty dostępne w naszej ofercie. Pozostając przy temacie dodatków, warto wspomnieć o eleganckich muchach we wzory lub kolorowych szelkach, które idealnie dopełnią każdą kelnerską stylizację. 

W kategorii akcesoriów kelnerskich dla mężczyzn znajdziemy również szeroką gamę fartuchów, których zadaniem jest zabezpieczenie stroju przed ubrudzeniem, a także wygodnych T-shirtów, które znakomicie się sprawdzą podczas wyższych temperatur.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów kelnerskich dla mężczyzn, które wyróżniają się wysoką jakością. Tkaniny, z jakich zostały wykonane, są wysokiej klasy tworzywami, które zapewniają odzieży trwałość, estetyczny wygląd i łatwość w czyszczeniu.

Strona KUPUJFARTUCHA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij