Odzież hotelowa

Wygląd pracowników recepcji hotelowej ma kluczowe znaczenie, ponieważ są to pierwsze osoby, z jakimi ma styczność gość przybywający do hotelu. Często to na podstawie ich wyglądu  można budować sobie pierwszą opinię na temat klasy i standardu miejsca, w jakim będziemy gościć. Pracownicy recepcji powinni być ubrani elegancko i schludnie. Stroje personelu hotelowego oprócz estetycznego wyglądu powinny charakteryzować się starannością wykonania, wysoką jakością i wygodą w użytkowaniu. Wymogi te spełniają stroje pracownicze, które znajdują się w ofercie sklepu internetowego kupujfartucha.pl.

Stroje pracownicze, które odmienią wygląd personelu

Proponujemy szeroki wybór strojów  przede wszystkim dla pracowników recepcji, ale też dla całego personelu hotelowego – dla  osób z obsługi restauracji, spa, a także pokojówek. W naszym asortymencie można znaleźć eleganckie koszule w najróżniejszych kolorach i z różną długością rękawów, marynarki w stonowanych odcieniach, a także stylowe kamizelki. Te ostatnie występują w różnych kolorach i wzorach. W tej kategorii produktów można znaleźć również spodnie i spódnice znakomicie dopasowane do górnej części garderoby. Ciekawym rozwiązaniem są też sukienki, które dodadzą szyku w miejscu pracy. Osobom ceniącym detale, proponujemy barwne apaszki i muszki, które będą elementami wyróżniającymi każdą stylizację.

Wszystkie wyżej wymienione stroje pracownicze są uszyte z najwyższej jakości materiałów i z pełną dbałością o szczegóły. Są one komfortowe w użytkowaniu, ponieważ zapewniają pełną swobodę ruchów.  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą strojów dla personelu hotelowego!

Strona KUPUJFARTUCHA używa cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. wiecej informacji dostępnych tutaj

Zamknij